BLOG

BLOG

İstanbul Ortodonti Uzmanı Doç. Dr. Ufuk Ok tarafından hastalarını bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmış blog yazılarında; ortodonti tedavilerinde yeni yaklaşımları,Şeffaf plak tedavisi, Invisalign gibi yeni nesil teknoloji kullanımlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Estetik Diş Hekimliği İstanbul
Estetik Diş Hekimliği İstanbul

İnsanların hakkınızdaki izlenimleri tanıştığınız ilk 3 saniyede oluşur ve bu ilk izlenim güzel bir gülüşe sahipseniz sizin lehinize olarak hayatınızdaki önemli anlara etki eder.

Detaylı İncele Estetik Diş Hekimliği İstanbul
Şeffaf Plak Tedavisi İstanbul
Şeffaf Plak Tedavisi İstanbul

Ortodonti tedavi yöntemleri arasında sıklıkla değerlendirilen şeffaf plak istanbul uygulamaları, sağladığı faydalar ve avantajlar ile birçok hasta tarafından talep edilmektedir.

Detaylı İncele Şeffaf Plak Tedavisi İstanbul
Ortodontik Tedavinin Hızlandırılması
Ortodontik Tedavinin Hızlandırılması

Rahatça konuşup gülmek isterken dişlerimizin eğriliği yada şekil bozuklukları buna mani olabiliyor. Fiziksel görüntümüzde saçlar, gülüşler, mimikler kadar etkili olan dişlerimizde yaşadığımız en ufak bir problem yüzün estetik görüntüsüne gölge düşürebiliyor.

Detaylı İncele Ortodontik Tedavinin Hızlandırılması
Gülüş Tasarımı İstanbul
Gülüş Tasarımı İstanbul

Günlük yaşantımızda duygularımızı mimiklerimizle ifade ederek karşı tarafa aktarırız. Her ne kadar bazen üzülsek ya da kaşlarımızı çatsak da gülümsemek hepimiz için vazgeçilmezdir ve hepimiz mükemmel bir gülümsemenin anahtarı olan sağlıklı dişlere sahip olmak isteriz.

Detaylı İncele Gülüş Tasarımı İstanbul
Doç. Dr. Ufuk Ok Whatsapp
RANDEVU AL
WHATSAPP