Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Ufuk bey’le bir ortodonti kliğiniğninde tanışarak kızımın tedavisine başladım ve çok memnum kaldım ufuk bey iyi bir doktor olmanın yanında mükemmel bir insan adam gibi adam çocuğunuzu kendi cocuğu gibi görür insanların tedavi süresince en büyük şansı iyi bir doktora denk gelmesidir. Eğer sizde ufuk bey’ denk geldiyseniz arkanıza yaslanın ve hiçbir olumsuzluk düşünmeyin gerisi onda şüphesiz her şey bittiğinde çok memnun kalıcaksınız.( Eğer ufuk bey’e denk gelmişseniz şanslısınız demektir )

Güven G.

Dişlerimin arasında belirgin boşluklar vardı. 9 ay önce başlanılan tedavim bugün sonuçlandı.Tedavinin yani sıra verilen moral gösterilen ilgi tedavinin olumlu sonuçlanmasında büyük yardımcı oldu. Bu süre zarfında benimle çok ilgilenen, her şeyin en iyisini kullanıp tedavimin güzel sonuçlanmasına yardımcı olan doktoruma çok teşekkür ediyorum.

Zeynep P.

Bir çok doktora muayene oldum. hepsi 2 yılda düzeltebileceğini söyledi. Ufuk Bey mantıklı bir tedavi yöntemi önererek 8 ayda tedavi edebileceğini söyledi ve tam söylediği tarihte tedaviyi sorunsuz bir şekilde tamamladık. Ayrıca tanıyabileceğiniz en sıcakkanlı doktorlardan biri olduğunu da eklemek istiyorum.

Merve D.

Ağustos ayında Ufuk Bey’le başladığım ortodontik tedavimden çok memnunum. Ufuk beye başka bir doktorda devam eden tedavimden memnun kalmamam üzerine başvurdum. Şuan bile gözle görülür gelişmeler mevcut. Hastaya ilgisi ve bilgisi ile ne kadar doğru bir adreste olduğunuzu hissettiriyor.Teşekkürler Ufuk Ok

Hakan K.

Yorumunuzu Gönderin!


    WhatsApp chat
    Bize Ulaşın!
    Adres